گزارش لحظه به لحظه از ولادت امام زمان

گزارش لحظه به لحظه از ولادت امام زمان

 

نویسنده: محمدرضا انصاری
قطع: رقعی
تعداد صفحات: 40
ناشر: دلیل ما

دربارۀ کتاب:
این کتاب که اثر دیگری از مجموعۀ گزارش لحظه به لحظه است به جزییات ماجرای ولادت امام عصر می پردازد. نویسندۀ اثر درباره ی کتاب این گونه گفته است: «در کتاب حاضر گزارشی به صورت لحظه به لحظه با تمام جزییات ولادت امام زمان در قالب داستانی تقدیم می شود. تا بدانیم مادر او از کجا و چگونه به خاندان امامت آمده و چه گذشته تا موعود انبیا و اوصیا قدم در این جهان گذارده است.
آن چه پیش روی شماست جمع بندی و تدوین یک صورت کامل از ماجری ولادت امام زمان در 5 مرحله است، که با مراجعه به کلیۀ منابع مربوط به موضوع تنظیم گردیده، و حتی یک کلمه به عنوان تخیل آورده نشده است.»

کوتاه از متن کتاب:
هنگام غروب روز چهاردهم، پس از نماز مغرب و عشا سفرۀ افطار آورده شد و حکیمه با نرگس افطار کردند. پس از افطار نرگس خوابید و حکیمه برای مراقبت از او در کنارش استراحت نمود. امام حسن نیز در گوشۀ دیگر اتاق خوابید.
حکیمه پس از ساعتی استراحت، قبل از وقت همیشگی برای نماز شب برخاست و در حیاط خانه وضو گرفت و به اتاق بازگشت و همچنان در فکر وعدۀ امام بود. لذا نگاهی به نرگس کرد و دید راحت خوابیده و حتی مانند زنان باردار پهلو به پهلو نمی شود.
حکیمه پس از نماز شب برای تعقیبات نشست و لحظه ای خوابش برد. ناگهان بیدار شد و دید امام حسن و نرگس برای نماز شب برخاستند و نرگس به حیاط رفت و پس از وضو بازگشت. سپس هرکدام به محراب خویش رفتند و به تضرع و در پیشگاه الهی مشغول شدند.
نرگس نماز شب خود را تمام کرد و به رختخوابش باز گشت و به خواب رفت. اما حضرت در محراب ماند و حکیمه نیز نخوابید و همچنان منتظر واقعۀ عظیم بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *