معلمان آموزشگاه الهی

معلمان

 

تا به حال به تبلیغات موسسات آموزشی توجه کرده اید!!؟ آگهی تبلیغاتی روی دیوارها، تلویزیون و…تبادل‌نظرها برای انتخاب بهترین‌ها

 

واقعا کدامشان بهتر است؟؟

نتیجه‌گیری بهتر، آمار قبولی بالاتر و رتبه‌های بهتر ملاک‌های خوبی هستند برای انتخاب.

 

به این آمارها نه خرده می‌گیریم نه شک و شبهه می‌کنیم، نه دوباره از آموزشگاه تست و امتحان می‌گیریم، سریع با پارتی‌بازی هم که شده فرزندمان را ثبت نام می‌کنیم.

چرا؟؟!!! چون نام قبول‌شدگان چاپ‌ شده و به آمارها اعتماد کرده‌ایم.

 

در دستگاه خلقت و آموزشگاه خدا، (خالق کل هستی)، افرادی گزینش می‌شوند، رتبه استادی خلق می‌گیرند. آثار رحمت و برکت آنان واضح و پراکنده در نظام آفرینش است.

 

آیا استمداد از آن‌ها استبعاد عقلی دارد؟!!

آیا اگر شیعه‌ای به واسطه تمسک و طلب امداد از ایشان طریق هدایت در پیش گیرد، سزاوار خرده‌گرفتن است؟؟!!!

 

به استادان برگزیده الهی اعتماد داریم، چنانکه رحمت عالمیان پیامبر اکرم (صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) به امیر مومنان (علیه‌السلام) می‌فرمایند:

 

(شریکان تو) امامان از فرزندان تو (هستند) که خداوند به سبب آنان بر امت من باران می‌فرستد و به سبب آنان دعای ایشان را مستجاب می‌کند و به سبب آنان بلا را از آن‌ها دور می‌سازد …و این نخستین آنان است (به امام حسن علیه‌السلام اشاره کردند، سپس به امام حسین علیه‌السلام اشاره کردند) و فرمودند: امامان از فرزندان تو هستند. بصائرالدرجات، ج ۱، ص۱۶۷_۱۶۸

 

 

معلمان آموزشگاه الهی با آثارشان همه را متحیر کرده‌اند. نگاهی به تربیت شدگان آنها بیندازید، همه در اخلاق و علم و دانش برترین بوده اند، چرا که خداوند معلمانش را سبب‌ساز و واسطه قرار داده است.

 

شیعه به معلمان و برگزیدگان آموزشگاه الهی اعتماد دارد، زیرا به خدا اعتماد دارد‌.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *