بسم الله الرحمن الرحیم

فاطمیه اول
به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) به مدت سه شب در روز های سه شنبه چهارشنبه ، پنج شنبه مورخ 17 ، 16 ، 15 اردیبهشت ساعت 19 الی 22 در تالار خواجه نصیرالدین طوسی برنامه عزاداری برگزار شد. مهمان ها در بدو ورود با چای ، میکادو ، نوعی شیرینی پذیرایی شدند ، برگه های نظرسنجی اطلاعیه های کلاس و کلوپ و دسته عزاداری به آن ها تحویل داده شد ، سپس به داخل سالن هدایت و روی صندلی ها قرار گرفتند. در ابتدای برنامه زیارت آل یاسین پخش شد و پس از آن جناب آقای …….قرآن کریم را تلاوت نمودند.
فیلم تاریخچه به همراه کلیپ زهرا جان در شب اول ، فیلم حقیقت به همراه کلیپ محسن در شب دوم ، فیلم صاحب دین کیست به همراه کلیپ چه شبی در شب سوم پخش شد.
پس از فیلم و کلیپ ها جناب آقای……..سخنرانی خود را ایراد نمودند.
مهمان ها مابین سخنرانی به مدت 15 دقیقه برای خواندن نماز به تالار ابن سینا مراجعه کردند و پس از بازگشت به تالار خواجه نصیر الدین طوسی جناب مهندس ادامه سخنرانی خود را ایراد نمودند.
جناب آقای…… مداحی کردند و برنامه با پخش دعای فرج به پایان رسید. افراد از فروشگاه خریداری کردند و در شب سوم با شام پذیرایی شدند.

فاطمیه دوم
بسم الله الرحمن الرحیم

به مناسبت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) به مدت پنج شب در روز های یکشنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه مورخ3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7خرداد از ساعت 19 الی 22 در تالار خواجه نصیرالدین طوسی برنامه عزاداری برگزار شد.
مهمان ها در بدو ورود با چای ، میکادو ، نوعی شیرینی پذیرایی شدند ، برگه های نظرسنجی ، اطلاعیه های کلاس و کلوپ و دسته عزاداری(در شب آخر برگه های صلوات و خودکار) به آن ها تحویل داده شد ، سپس به داخل سالن هدایت و روی صندلی ها قرار گرفتند.
در شب اول زیارت آل یاسین ، کلیپ ای مرغ شکسته پر ، زهرا جان و اقرار ، در شب دوم زیارت آل یاسین فیلم تاریخچه و کلیپ فاطمه جان ، در شب سوم زیارت آل یاسین و کلیپ محسن، در شب چهارم زیارت آل یاسین ، کلیپ فاطمه جان ، طائر نیمه جان من و فیلم فاطمه و در شب آخر زیارت آل یاسین ، کلیپ در سوگ یاس ، کلیپ محسن پخش شد.
پس از فیلم و کلیپ ها جناب آقای ……….سخنرانی خود را ایراد نمودند.
جناب آقای ……. مداحی کردند و برنامه با پخش دعای فرج به پایان رسید.
در این پنج شب فروشگاه کتاب در همان تالار خواجه نصیر برقرار بود که مهمان ها در آخر برنامه برای خرید مراجعه می کردند.
همچنین در کلاس الف غرفه کودکان به یاری 2 نفر از خانم ها برگزار بود که کودکان را از مادرشان تحویل می گرفتند نام آن ها را یادداشت می کردند سپس آن ها را با خواندن قصه ، شعر ، پخش فیلم ، نقاشی و رنگ آمیزی سرگرم می کردند و در آخر برنامه کودکان به مادرشان تحویل داده می شدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *