بسم الله الرحمن الرحیم

 مراسم عزاداری به مناسبت شب های قدر
به مناسبت شب های قدر در روزهای سه شنبه ، پنج شنبه ، شنبه مورخ 17 ، 19 ،21 شهریور از ساعت 10:30 الی 3 بامداد برنامه عزاداری در کانون مرکزی برگزارشد. مهمان ها در بدو ورود با شربت و شیرینی پذیرایی شدند ، برگه های نظرسنجی و اطلاعیه کلاس ها را تحویل گرفتند و روی صندلی های خود قرار گرفتند.«مهمان ها کودکان خود را در ابتدای برنامه به طبقه همکف به منظور نگهداری در غرفه کودک می سپردند.»
برنامه رأس ساعت 10:30 با پخش دعای صنمی قریش و زیارت آل یاسین شروع شد. جناب آقای … زیارت آقا امام حسین در شب های قدر و دعای جوشن کبیر را تلاوت نمودند. در شب اول بدلیل نیامدن مداح پس از دعای جوشن کبیر از مهمان ها پذیرایی انجام شد ، سپس آقای … به همراه جمع حاضر بر قاتل امیر المومنین «علیه السلام» 100 بار لعن فرستادند. اما در شب های دوم و سوم بعد از دعا آقای … با مداحی خود حاضرین مجلس را به فیض رساندند سپس خانم ها در طبقه ی همکف و آقایان در سالن روبه روی تالار خواجه نصیر« شب اول: با موز و هلو انجیری ، شب دوم : با موز و خیار ، شب سوم : با موز و خیار و در هر سه شب با چای و حلوا » پذیرایی شدند.
پس از اینکه مهمان ها در جای خود مستقر شدند جناب آقای … سخنرانی خود را ایراد نمودند. به مدت 15 دقیقه کلیپ مداحی پخش شد سپس جناب آقای … مراسم شب های احیا و قرآن سر گرفتن را انجام دادند و برنامه با پخش دعای فرج به پایان رسید.
در شب دوم مهمان ها با عدس پلو پذیرایی شدند.
در هر سه شب غرفه کودک و فروشگاه کتاب برپا بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *