راهنمای غرفه 3 (نمایشگاه پیمان با غدیر)

راهنمای غرفه (1)

 

عنوان غرفه: پیام غدیر

این غرفه تحت عنوان « پیام غدیر » نامگذاری شده است و بر آن است تا پیام خطبه غدیر پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله و سلم که امامت دوازده امام تا امام زمان علیه السلام می باشد را برای مدعوین بازگو کند .

زمان اجرای این غرفه حداکثر 15 دقیقه می باشد که شامل یک متن اصلی که مجری می تواند با مراجعه به آن به بیان ابعاد گوناگون این پیام بپردازد .

این غرفه دارای مجموعه ای از پیام هاست که در راستای محتوا موضوع این بخش انتخاب شده است که قابل چاپ بوده جهت تزئین غرفه و همچنین پیام رسانی به مخاطبین قابل استفاده است.

در بخش کتاب شناسی کتاب های مرتبط با این موضوع انتخاب شده اند. به همراه تصاویر روی جلد به طور خلاصه به مخاطبان معرفی شده تا در صورت تمایل نسبت به تهیه ی آن بخش از نمایشگاه کتاب اقدام نمایند.

شایسته است مجریان محترم در کنار استفاده از متن در توجه به عناوین زیر اهتمام بیشتری ورزند:

1. هدف اصلی این غرفه آشنا ساختن مخاطبین با امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و بازگویی این نکته که عهدی و پیمانی که در روز غدیر پیامبر خدا صلی الله علیه و آله وسلم برای امیر المومنین علیه السلام از مردم آن زمان گرفتند در هر زمان برای امام آن مردم نیز این پیمان را گرفته اند و روز غدیر تنها روز معرفی ولایت امیرالمومنین علیه السلام بر مردم نیست بلکه بیان ولایت همه ائمه علیهم السلا م بر مردم است .

2. بیان این نکته که قسمت مجزای از خطبه به امام زمان علیه السلام اختصاص دارد یکی دیگر از اهداف این غرفه می باشد .

3. خواندن فقراتی از خطبه که در مورد امام زمان علیه السلام به طور مختصر مجریان را برای رسیدن به هدفشان کمک خواهد کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *